דוכני אוכל

דוכני אוכל

שתפו:

לאחרונה דוכני אוכל תפסו תאוצה רבה

לאחרונה דוכני אוכל תפסו תאוצה רבה, יותר ויותר מפיקי אירועים דואגים להזמין מגוון סוגים של דוכנים המגיעים במראה ייחודי, סגנון מיוחד ואוכל טעים .אין ספק שדוכנים מסוג זה מתאימים לכל האירועים הקיימים בר מצווה, אירועי גיבוש עובדים, כנסים ועוד. לפני בחירת ספק להשכרת דוכני אוכל עליכם לגבש קונספט של האירוע, אסטרטגיה מסוימת שתוביל את כל התהליך. כלומר האם יש לכם נושא מיוחד שמגבש את כולם יחד? האם אתם חוגגים בת מצווה ותבחרו בדוכנים של מתוקים והגשה לשולחן או דווקא דוכני אוכל ודוכנים נוספים המיועדים לקינוחים בלבד ? רק לאחר גיבוש הרעיון תוכלו לדעת מה להזמין וליצור הרמוניה של הגשה וסגנון מוביל.

דוכני אוכל מיוחדים

דוכני אוכל מיוחדים ניתן לראות בכל מקום, יש חברות המתמחות בדוכני סושי, דוכני מזון מהיר, אוכל חלבי, בשרי או אפילו טעמים מיוחדים מחו"ל ושפים שמגיעים עד אליכם עם מטעמים מקוריים. אין ספק שהגשה בשולחנות כבר מזמן הפכה להיות היסטוריה וביקוש למגוון דוכני אוכל גדל וכך גדלים מגוון הטעמים שניתן להגיש בצורת דוכן. כולם מתאימים את עצמם לביקוש ולמה שבאופנה ולכן צצות חברות רבות המציעות את השירות. בבחירת חברה עליכם להפעיל מספר שיקולים, תחילה בדקו את איכות השירות, תטעמו את מה שאתם מעוניינים להזמין, אין כמו חוות דעת שלכם להחלטה הנכונה, הביטו בסביבת העבודה בה מכינים את המטעמים וקבלו הצעת מחיר. בהצעת המחיר בדקו אם כללו לכם את כל החבילה כדי להימנע מהפתעות. בדקו האם כללו עלויות של הקמת הדוכן, עלויות המזון, האם המחיר כולל כלים חד פעמיים או אחרים או לא, מהי עלות המשלוח ועוד. לאחר שכל הנתונים יימצאו בידיכם תוכלו לבצע השוואה בין מספר חברות ובסופו של דבר להחליט בחברה הנכונה והמתאימה לקונספט הייחודי ולתקציב הרצוי. היעזרו גם בממליצים שיוכלו לחוות חוות דעת על חברות שעשו דרכם אירועים. שימו לב בייחוד לפרטים הקטנים, העיצוב של הדוכנים, עיצוב המזון הייחודי האם החברה היא זו שתגשים לכם את האירוע שתמיד רציתם.

לבחון אפשרויות כמה שיותר מוקדם

מומלץ לא למהר בבחירת החברה, אלא לבחון אפשרויות כמה שיותר מוקדם, על מנת שלא תהיו לחוצים בזמן, לעתים כאשר האירוע מתקרב, אנו נוטים להתפשר על הספק הראשון שפנוי בלי לברר בכלל עוד הצעות ובלי לראות סגנונות נוספים. היערכו בהתאם בטווח זמן מספיק רחב שיאפשר לכם לעשות עבודה יסודית ולא להתפשר על מה שיש. מאחלים לכם בהצלחה ובתאבון J

שתפו: